1. Виношу велику подяку всьому медичному персоналу центру.
  Дай вам Боже всього найкращього

 2. Широ дякую медичному центру “Валео” за турботу до хворих людей, особливу увагу.
  З повагою та побажаннями, плідної праці.

 3. Обстежувався. Просто чудово. Вічливо і кваліфіковано.

 4. Очень хорошая клиника.
  Внимательное отношение к пациенту, очень добрый, отзывчивый персонал.

 5. Мне очень понравилось общение с врачом. Очень профессионально. Мне все толково и понятно объяснили и рассказали.
  И приятный бонус – можно расплатиться картой.

 6. Мені сподобалася консультація, сервіс в клініці прекрасний. Завжди звертаюся ,в разі винекнення питань, лише в цю клініку.

 7. Хочу написати щодо умов в клініці. Один недолік ДУЖЕ ЖАРКО, кондиціонера взагалі невідчутно. Тобто приходять люди які мают певні проблеми зі здоров‘ям (в тому числі всд, судини і т. п.), яким дихати і так тяжко. А в клініці просто гірше ніж на вулиці. Для приватного закладу неприпустимий мінус.

  • Дякуємо за відгук.В коридорі розміщений кондиціонер.Крім пацієнтів з всд,судин,і т,п, Є пацієнти якІ бояться холодного повітря.Ми стараємось знайти компроміс,кому жарко той підходить ближче до кондицінера.

 8. Обходьте стороною Стецюк Л.В. на словах вона тільки хороший лікар, говорила багато, запевняла що все добре, а насправді…
  Дуже гіркий досвід з нею маю і нікому цього не побажаю.

 9. Жахлива клієнтоорієнтованість. Була записана на УЗД і здачу аналізів до клініки. По-перше, ніяких вказівок щодо місцезнаходження немає. По-друге, при зверненні за телефоном до адміністрації, мені не змогли нормально пояснити,як пройти. Вибачте, але “йдіть за вказівкою комп’ютерна томографія, потім пройдіть дротяний забор, там будуть сходи, підніміться по них, буде бусик і поряд ми” – так собі пояснення для приватної клініки. На питання, чи є у вас вивіска – мені відповіді дати не змогли. Розчарована і не маю бажання взагалі бути пацієнтом цієї клініки і нікому не раджу!

 10. Хороший діагностичний центр, надають якісну і гарантійну діагностику. Дякую


[ ]

Написати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.